TYPOSZEREG PRODUKTÓW TERMOIZOLACYJNYCH

1. termoizolacja "fasada";

Typowa, uniwersalna termoizolacja do nanoszenia na zewnętrzne fasady budynków wykonanych z materiałów budowlanych;


2. termoizolacja " fasada lotus"

Ultra-cienka izolatorem „Fasada-Lotus”. Unikalny materiał, który nie ma sobie równych na świecie. Posiada wszystkie właściwości termoizolacyjne: wysoce skuteczne w eliminowaniu przemrażania ścian, wydzielania kondensatu, anty grzybiczych, chroni budynki przed utratą ciepła, bez zakłócania wilgoci i wentylacji obiektów z otoczeniem.


3. termoizolacja "antykor"

Po raz pierwszy kompozyt termoizolacyjny został wykonany ze specjalnego materiału, który może być stosowany bezpośrednio do zardzewiałych powierzchni. Wystarczy usunąć metalową szczotką "surowy" (luzem) rdza i można stosować do izolacji „Antikor”, postępując zgodnie z instrukcjami. Izolacja antykorozyjna jest wysoce izolująca termicznie powłoką, z dodatkowymi właściwościami antykorozyjnymi. Wszystkie specyfikacje, wymagania, instrukcje użytkowania - jak materiał bazowy. Zastosowanie to izolacja antykorozyjna znacząco zmniejsza koszty pracy, ponieważ nie wymaga specjalnego przeszkolenia. Izolacja termiczna Antykor powinna być stosowana jako pierwsza warstwa, a dla kolejnych warstw.


4. termoizolacja "winter"

Po raz pierwszy opracowany materiał, z którym można pracować w temperaturach poniżej zera. Winter - najnowsze osiągnięcie w linii ultra cienkich płynnych ceramicznych materiałów termoizolacyjnych. W przeciwieństwie do wszystkich innych materiałów na rynku , praca na może być przeprowadzona w okresie zimowym, gdy minimalna temperatura stosowania konwencjonalnych nie może być niższa niż +5 ° C Kompozycja składa się z Winter specjalnego polimeru akrylowego i rozproszony mikrogranulki spienionego szkła oraz pigmentacji, zmniejszających palność, a hamowanie dodatków reologicznych.


5. termoizolacja "blok fire"

Ogniochronne farby celu poprawy ognioodporności i ochrony konstrukcji metalowych we wszystkich typach konstrukcji przemysłowych i cywilnych. Powłoka jest sucha mieszanka nanosfery termoodpornej z wypełniaczami nieorganicznymi i innymi dodatkami. Powłoka nie ma wpływu na wygląd, nie pęka. Powłoka nie zawiera szkodliwych dla zdrowia ludzi i dla środowiska składników.


6. termoizolacja "blok magnetic field"

Blokuje fale elektromagnetyczne w pomieszczeniach specjalnych jak np. w serwerowi, wykradanie informacji jak również nie pozwala na wysyłanie informacji z pomieszczenia chronionego.


7. termoizolacja " block noise "

Przeznaczony do wewnętrznego pokrycia, gruba warstwa działa jak typowa termoizolacja i jednocześnie wytłumia hałas, przeznaczony do żłobków, szkół przedszkoli, itp..


8. termoizolacja „white roof”

Przeznaczona na obiekty narażone na bezpośrednie działanie słońca, jak np. duże powierzchnie magazynów, budynków w klimatach zwrotnikowych, znacznie obniża koszty utrzymania klimatyzacji. Działanie polega na izolacji termicznej oraz odbiciu promieniowania słonecznego.

Opr. mgr inż. Piotr Stępniowski*nazewnictwo może różnić się w zależności od producenta.


Large Visitor Map